Stop Seksualizacji Naszych Dzieci - szkolenie

W dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 w naszym domu rekolekcyjnym odbędzie się szkolenie Inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.

Pobyt będzie można połączyć z rodzinnym weekendowym wypoczynkiem. Na miejscu zostanie zorganizowana opieka dla dzieci.

Podczas szkolenia zostaną Ci przekazane najbardziej istotne informacje dotyczące edukacji seksualnej dzieci, trendów ideologicznych i miejsca, w którym obecnie się znajdujemy, jeśli chodzi o postępy we wdrażaniu groźnej ideologii gender. Propagatorzy tej ideologii nie tylko dążą do zmiany społecznych norm, ale również pragną pozbawić sprzeciwiające się jej środowiska ludzi, szeregu praw m.in. do wychowywania dzieci w zgodzie z własnym sumieniem, wypowiadania opinii krytycznych wobec propagowanych norm, a w dalszym odcinku nawet kierować na procesy resocjalizacyjne do specjalnie założonych w tym celu ośrodków. Co nam gotuje najbliższa przyszłość i jak walczyć z postępującymi zmianami - wszystkiego dowiesz się podczas szkolenia.

Wykłady przygotowane są w taki sposób, aby uzbroić Cię w argumenty i pomogą odnaleźć się w sytuacji, gdy seksedukator zapuka do drzwi szkoły. Wyposażą Cię w ważne informacje, które będziesz mógł przekazać innym rodzicom w Twoim otoczeniu. Dadzą fundamenty wiedzy, które pomogą w przypadku dyskusji z ludźmi o liberalnym światopoglądzie.

Więcej informacji i zapisy na stronie: www.szkolenie.stop-seksualizacji.pl

 

Nasz adres

  • Dom Rekolekcyjny św. Franciszka z Asyżu - Bracia Kapucyni
  • Tenczyn 444, 32-433 Lubień
  • tel. +48 18 268 23 63, kom. +48 607 695 123
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • konto: KBS oddział Pcim, nr 68 8591 0007 0230 0000 0169 0002

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…