Jak dojechać

 

Dojazd do Tenczyna jest stosunkowo prosty. Tenczyn znajduje się w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem, 50 km od Krakowa i 50 km od Zakopanego.

Jeśli jedziemy własnym samochodem, to z Krakowa należy jechać w kierunku na Chyżne, Zakopane, wjeżdżając na drogę szybkiego ruchu E7. Przejeżdżamy przez powiatowe miasto Myślenice, a następnie kontynuujemy przez Stróżę, Pcim aż dojedziemy do zjazdu na Lubień. Kierujemy się na Lubień (centrum) i przejeżdżamy całą miejscowość. Zaraz za Lubniem jest już Tenczyn. Po lewej stronie drogi znajduje się stacja benzynowa LOTOS. Należy skręcić w lewo przed tą stacją i po 300 m dojedziemy do bramy prowadzącej na podwórko Domu Rekolekcyjnego, obok kościoła (po lewej stronie drogi).

Można też dojechać do nas autobusami lub busami relacji Kraków - Rabka, Kraków - Jabłonka, Kraków - Tenczyn. Zawsze warto upewnić się u kierowcy czy zatrzymuje się na przystanku w Tenczynie. (Jest to ostatni przystanek w Lubniu, przed samym Tenczynem, a równocześnie pierwszy w Tenczynie - Tenczyn Dolny).

Życzymy szczęśliwej podróży.

 

 

Nasz adres

  • Dom Rekolekcyjny św. Franciszka z Asyżu - Bracia Kapucyni
  • Tenczyn 444, 32-433 Lubień
  • tel. +48 18 268 23 63, kom. +48 798 587 362
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • konto: KBS oddział Pcim, nr 68 8591 0007 0230 0000 0169 0002

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…